• CZ
  • SK

Budoucí prodejce hutních materiálů - TRAINEE PROGRAM

Bohdan Bolzano s.r.o., renomovaná společnost působící v oblasti mezinárodního obchodu ušlechtilými hutními materiály, zvláště speciálních ocelí hledá svědomitého kolegu na pozici

 Náplň práce:

·         rotace v rámci jednotlivých oddělení společnosti a vykonávání dílčích činností směřujících k osvojení si obchodních dovedností

·         zaškolování se v oblasti komodity, kterou obchodujeme

·         podílení se na zpracování obchodních případů – sepisování nabídek a objednávek

Požadavky:

·         SŠ/VOŠ/VŠ – vhodné jak pro absolventy, tak pro ty, kteří doposud nenašli uspokojující pracovní uplatnění

·         dobrá znalost angličtiny nebo němčiny (NUTNÁ PODMÍNKA!!!)

·         řidičský průkaz skupiny B

·         komunikativní, milá osobnost s příjemným vystupováním

Nabízíme:

·       perfektní systém zaškolení a perspektivní pracovní pozici

·       nástupní mzdu 18.000- Kč/ hrubého/měsíc, která se po úspěšném zaškolení změní na 26.500- Kč/hrubého/měsíc + provize z uzavřených obchodů + prémie

·       stravenku v hodnotě 100,- Kč za každou odpracovanou směnu a nealkoholické nápoje na pracovišti zdarma, příjemné pracovní prostředí

·       dny volna navíc

Informace k výběrovému řízení: v případě Vašeho zájmu zašlete na níže uvedený e-mail životopis. Z došlých životopisů vybereme kandidáty, kteří budou přizváni k osobním pohovorům. Bohužel nedisponujeme takovou kapacitou, abychom k osobním pohovorům přizvali každého zájemce. Nicméně o průběhu výběrového řízení budeme informovat všechny jeho účastníky. Děkujeme za pochopení a trpělivost. Případné otázky směřujte na kontaktní osobu mailem či telefonicky.

Kontakt:
Bohdan Bolzano s.r.o.
Mgr. Lenka Mostková - HR Manager
Huťská 126 (areál Průmyslové zóny Kladno-východ)
272 01  Kladno