Bolzano | Operátor skladu - pilař
  • CZ
  • SK

Operátor skladu - pilař

Bohdan Bolzano s.r.o., člen skupiny Bohdan Bolzano, renomovaná společnost působící v oblasti mezinárodního obchodu ušlechtilými hutními materiály, zvláště speciálních ocelí, hledá svědomitého kolegu na pozici

Operátor skladu  - pilař

Požadavky:

min. SOU

spolehlivost a samostatnost

vítán je jeřábnický a vazačský průkaz a osvědčení na vysokozdvižný vozík (není podmínkou)

Náplň práce:

dělení materiálu na automatické pásové pile, které se skládá z následujících dílčích činností: vyhledání konkrétního materiálu ve skladu hutního materiálu; jeho přenesení na válečkovou dráhu pily; zadání programu do stroje; dozorování procesu dělení; kontrolní měření; balení materiálu a jeho příprava na expedici

drobné údržbářské činnosti

podíl na příjmu a expedici zboží

Jedná se o sklad hutního materiálu a fyzicky náročnější práce, z toho důvodu tato pozice není vhodná pro ženy.

Nabízíme:

stabilní a perspektivní zaměstnání

v případě potřeby zajištění odborné kvalifikace (vazačský, jeřábnický průkaz a průkaz obsluhy vysokozdvižného vozíku)

mzda 25.000 Kč

stravenku v hodnotě 150,- Kč za každou odpracovanou směnu a nealkoholické nápoje na pracovišti

25 dní dovolené a dny placeného volna

privátní posilovna, masáže a shiatsu ošetření v pracovní době

prostor pro další osobní rozvoj

Informace kvýběrovému řízení: v případě Vašeho zájmu zašlete, prosím, na níže uvedený e-mail životopis. Z došlých životopisů vybereme kandidáty, kteří budou přizváni k osobním pohovorům. O průběhu výběrového řízení budeme všechny zúčastněné informovat.

Kontakt:

Bohdan Bolzano s.r.o.

Mgr. Lenka Mostková - HR Manager

Huťská 126; 272 01  Kladno

tel.: 312 613 117 / 605 249 934

e-mail: lenka.mostkova@bolzano.cz