Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Bolzano | O společnosti
  • CZ
  • SK
Bohdan Bolzano. Rozdíl poznáte.

Jsme připraveni pro Vás zabezpečit dodávky tyčových ocelí a dalších hutních výrobků. Disponujeme vlastními sklady, výrobními kapacitami i perfektní logistikou. Pomůžeme Vám najít způsob, jak optimalizovat Vaše skladové zásoby dodávkami "přesně na čas". Vyzkoušejte servis od Bohdan Bolzano.
Provádíme další zpracování hutních výrobků dělením, obráběním a tvarováním podle přání zákazníků, zajistíme dodatečné zkoušky materiálu. Garantujeme perfektní technickou úroveň dodávek, termíny i bezproblémové nasazení materiálů do výroby. Seznamte se s námi.

Kdo jsme
Jsme zavedená česká obchodní značka. Od roku 1995 pracujeme v Kladně, "ušlechtilém" srdci Evropy, kde podnikáme v oboru distribuce a servisu hutních materiálů. Dodáváme především strojírenským firmám.
Naším cílem je poskytnout zákazníkům osobní a kvalifikovanou službu:
- v dodávkách hutních materiálů ze skladu a výroby
- v dalším zpracování jako je dělení a obrábění, v dopravě až "na dvůr" zákazníka
- v technické podpoře a poradenství - nabízíme technickou podporu a pomoc formou odborných seminářů v oboru ocelových materiálů. Odborným garantem je Ing. Erich Přibil, CSc.

Panu Ing. Erichu Přibilovi, CSc. bylo v roce 2011 Úřadem pro technickou normalizaci, metrologii a zkušebnictví (ÚNMZ) uděleno čestné uznání Vadimíra Lista

Žijeme ocelí a její logistikou
Vyvinuli jsme unikátní řešení, které nám umožňuje každý týden v našem skladu soustředit a zkontrolovat dodávky od kvalifikovaných dodavatelů. Díky tomuto unikátnímu know-how mají naši zákazníci neustále k dispozici zásoby v celkovém objemu kolem 200 000 tun. 


Zajišťujeme
-    Distribuci a servis hutních materiálů především pro strojírenský průmysl
-    Ocelové tyče zejména v ušlechtilých jakostech
-    Bezešvé trubky
-    Speciální plechy
-    Uzavřené profily
-    Korozivzdorné a žáruvzdorné oceli a slitiny
-    Odstředivě lité díly
-    Nástrojové oceli