Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Bolzano | Sortiment a služby
  • CZ
  • SK

Zde naleznete širokou paletu hutních materiálů určených zejména pro strojírenství. Naše nabídka zahrnuje válcované a kované tyče, tažené a loupané tyče, bezešvé trubky, tvarové výpalky z tlustých plechů a bram, speciální plechy. Mezi ostatní produkty našeho sortimentu patří také tvarová ocel pro ocelové konstrukce, barevné kovy, speciální slitiny např. na bázi titanu, kobaltu apod.

Naše nabídka v tomto oboru se skládá z vlastního skladového programu osvědčených, konvenčně vyráběných značek a dále z širokého dovozového sortimentu, jehož součástí jsou i nástrojové oceli vyráběné metodou práškové metalurgie a oceli speciální. Servis zahrnuje dodávku přířezů - tyčí ve fixních délkách, řezaných bloků, strojní obrábění. Naši nabídku doplňují přesné broušené polotovary a kalené bloky k erodování.

Díky výhradnímu zastoupení firmy KUHN Edelstahl dodáváme kompletní výrobní program odstředivě litých dutých rotačních těles ve tvaru silnostěnné trubky, zaměřený na speciální druhy ocelí a slitin - vysoce legované korozivzdorné, žárovzdorné, žáropevné a otěruvzdorné materiály. Tyto mechanicky opracované výrobky nabízíme jako obhrubky k dalšímu zpracování nebo jako hotové díly vyráběné podle výkresové dokumentace zákazníků.