Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Bolzano | Dodávaný sortiment
  • CZ
  • SK

Hutní materiály

Dodací program - sortiment

Jen tolik, kolik potřebujete
Materiál jsme schopni dodávat s vyšším stupněm přidané hodnoty, kde dělení na fixní délky u tyčového materiálu je naprostou samozřejmostí (od průměru 100 mm navíc bez nutnosti odběru zbytků - dodáváme tedy jen přesně tolik, kolik potřebujete).
Díky úzké spolupráci s strojírnou TEDESCO jsme schopni nabízet i další stupně zpracování hutních materiálů - hrubování, vrtání tyčí, opracování výpalků, apod.

Náš sortiment
Námi nabízený sortiment tyčové oceli v provedení válcovaném, kovaném a také taženém nebo loupaném, zabezpečuje rozhodující potřeby tyčového materiálu pro strojírenskou výrobu.

Rozdíl poznáte
V duchu našeho firemního sloganu se specializujeme na produkty a jakosti, které nejsou na českém a slovenském trhu běžně nabízeny ze skladových zásob. Naši zákazníci mají díky nám možnost využívat rozsáhlých skladových zásob našich partnerů v zahraničí. Dodací termíny jsou v těchto případech srovnatelné s dodávkami z tuzemských zásob.