Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Bolzano | Ohlédnutí za seminářem "Speciální nástrojové oceli"
  • CZ
  • SK

04. 04. 2011 - Ohlédnutí za seminářem "Speciální nástrojové oceli"

Vážení obchodní přátelé, touto formou bychom vám rádi zprostředkovali alespoň drobné ohlédnutí za firemním seminářem "Speciální nástrojové oceli" dodávané společností Bohdan Bolzano s.r.o., ve výhradním zastoupení ROBERT ZAPP WERKSTOFFTECHNIK GMBH. 
Seminář se konal ve středu 16. března 2011 v hotelu Abácie ve Valašském Meziříčí a zúčastnilo se jej 28 posluchačů nejrůznějších profesí, mimo jinými byli zastoupeni konstruktéři nástrojů, technologové, nástrojáři, technici nástrojáren, nebo pracovníci údržby strojů. Potěšila nás i účast výkonných manažerů všech úrovní, pracovníků nákupu a jednoho zástupce studentského stavu.
Naši odborníci Ing. Luboš Procházka a Ing. Jiří Pucholt pohovořili na téma "Práškovou metalurgií vyráběné nástrojové oceli ASP® a CPM®" a "Speciální nástrojové materiály (LC 200N, VACO 180, CSM 21, FORMAMET)". Následně pohovořili naši hosté Ing. Martin Waldhans z Bodycote HT s.r.o. a Pavel John z CzechCoating s.r.o. a to na téma "Komplexní pohled na tepelné zpracování a úpravy povrchu práškovou metalurgií vyráběných nástrojových ocelí". Řada účastníků  poté využila seminář k neformální diskusi o konkrétních tématech z jejich praxe.
Všem účastníkům děkujeme za pozornost a velmi milou atmosféru, která se na semináři vytvořila. Našim hostům z Bodycote HT s.r.o. a CzechCoating s.r.o. pak za přednesené příspěvky, podporu a spolupráci.

Další seminář plánujeme do Českých Budějovic na květen 2011, přičemž jeho program bude opět doplněn o zajímavé vystoupení našich hostů. Zároveň ale rádi poskytneme prostor všem, kteří by formou krátké Technické informace chtěli účastníky seznámit se zkušenostmi a pokročilými nástrojovými materiály z jejich praxe. Přesný program chystaného semináře a podrobné informace budou včas zveřejněny na www.bolzano.cz v sekci Novinky.