Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Bolzano | Spolupráce s firmou KUHN-Edelstahl
  • CZ
  • SK

05. 02. 2013 - Spolupráce s firmou KUHN-Edelstahl

Mnoha našim obchodním partnerům je známa naše spolupráce s německým výrobcem odstředivě litých dílů ze speciálních ocelí, firmou KUHN-Edelstahl, kterou naše společnost exkluzivně zastupuje v České a Slovenské republice. Tato spolupráce trvá již více jak tři roky a vyústila ve velmi zajímavé projekty uplatnění odstředivě litých dílů v různých průmyslových oborech. V současné době se nenabízejí potenciálním zákazníkům pouze odlitky k dalšímu zpracování, nýbrž v širším měřítku též i na hotovo opracované díly a soubory, vyráběné podle výkresové dokumentace zákazníků.


Z realizovaných projektů považujeme za nejvýznamnější sektor otěruvzdorných materiálů např. pro tryskací stroje, výrobu odlitků a hotových dílů pro defektoskopická zařízení používaná v leteckém průmyslu, díly pro výrobu odlučovačů pevné a kapalné fáze, tzv. dekanterů, komponenty technologických zařízení v hutním průmyslu, kde se v jednom z významných hutních závodů realizoval projekt použití odstředivě litých válců ze speciální oceli pro zařízení na kontinuální odlévání oceli.


Ukazuje se, že potenciál naší spolupráce s firmou KUHN-Edelstahl ještě není zdaleka vyčerpán a proto se snažíme vedle rozvíjení stávajících projektů nacházet další uplatnění pro výrobky firmy KUHN-Edelstahl. Veškeré podněty od našich zákazníků a obce techniků velmi uvítáme.

 

Více o odlitcích vyráběných odstředivým litím zde.